بررسی اولیه Huawei P10

هوآوی که در سال‌های اخیر با تولید گوشی‌های ارزان‌قیمت و با کیفیت توانسته به‌خوبی خودش را بین کمپانی‌های گوشی ساز بالا بکشد و فروش خوبی را تجربه کند امروز نسل جدیدی از پرچم‌دارانش را معرفی کرد. نسل جدید پرچم‌داران هوآوی محصولی از خانواده P هستند که P10 نامیده شده می‌شوند در کنار P10 هوآوی فبلتی به نام P10 Plus را معرفی کرد. بیایید با P10 بیشتر آشنا شویم که با ظاهری تقریبا تکراری لوکس‌تر از نسل قبل است.

سود اپل از فروش گوشی‌های هوشمند، 5.4 برابر سود سامسونگ

به گزارش روزنامه Korea Herald و به نقل از شرکت Strategy Analytics، کل سود عملیاتی بازار گوشی‌های هوشمند جهان در سال 2016، مبلغ 53.7 میلیارد دلار و سهم اپل، مبلغ 44.9 میلیارد دلار بوده است.
این شرکت اعلام کرده است سود عملیاتی سامسونگ موبایل در سال 2016، مبلغ 8.3 میلیارد دلار بوده است و این در حالیست که سامسونگ در این سال، گوشی‌های هوشمند بیشتری از اپل فروخته است. در سه‌ماهه پایانی سال، فروش آیفون‌های اپل از کل گوشی‌های هوشمند فروخته‌شده سامسونگ در همین بازه بیشتر بوده است که تا حد زیادی نتیجه فراخوان گسترده گوشی‌های معیوب گلکسی نوت 7 بوده است.

سامسونگ موبایل درآمد خود در سال 2016 را 10.81 تریلیون وون (9.44 میلیارد دلار) اعلام کرده است. البته درآمد اعلام‌شده توسط سامسونگ موبایل، شامل درآمدهای این شرکت از تبلت‌ها، رایانه‌های شخصی و دیگر دستگاه‌های کوچک نیز می‌شود. اپل اعلام کرده بود سود عملیاتی سال 2016 این کمپانی، مبلغ 60 میلیارد دلار است. مشخص نیست شرکت Strategy Analytics چگونه این ارقام را به دست آورده است اما درهرصورت، اختلاف سود اپل و سامسونگ موبایل بسیار فاحش است.

سرانجام تصویر واقعی الجی G6 فاش شد

تولیدکنندهای گوشی‌های هوشمند کنفرانس خبریشان را برگزار کردند و هر کدام از گوشی‌های جدید خود رونمایی کردند. ال جی نیز همانطور که وعده داد بود از جی 6 رونمایی کرد. گوشی پرچمدار ال جی این بار ماژولار نیز اما با نمایشگری بزرگ و ویژگی‌هایی متفاوت معرفی شده است؛ نمایشگری با نسبت 18 به 9 که گفته شده آینده نمایشگرهای بزرگ گوشی‌هاست. اما نمایشگر ال جی تنها مزیت این گوشی نیست و دوربین اصلی دوگانه و واید این گوشی از دیگر بخش‌های جالب توجه جی 6 است.

lg-g6-unique-features

تصاویر گوشی P10 Lite منتشر شد

همانند نسخه‌های قبلی، کمپانی هوآوی برنامه دارد تا نسخه «Lite» گوشی پی 10 را نیز معرفی کند. هوآوی پی 10 لایت به‌تازگی در وب‌سایت بنچمارک‌گیری Geekbench رویت شده و شاهد افشای برخی‌ ویژگی‌های این گوشی بودیم.

اما اکنون تصاویر زنده این گوشی به بیرون درز کرده است. همان‌طور که در تصاویر می‌بینید، پی 10 لایت از طراحی بسیار زیبایی بهره می‌برد.

p10_lite